Dorostenky se rozloučily se sezónou bojovným výkonem

6.04.2017 | Dorostenky | 0 komentářů

Dorostenky zakončily sezónu posledním turnajem na domácí půdě a v prvním utkání bojovaly proti Jindřichovu Hradci. Soupeřky byly velmi aktivní, napadaly a jejich hra byla důrazná. Pokrývaly si skvěle balónek a rychle útočily. I přes tyto vlastnosti jsme v první třetině vstřelily dva góly, o které se zasloužila Kája Holá. Druhá třetina byla ve stejném tempu a Hradci se podařilo srovnat. Poslední část byla rozhodující. Dostaly jsme se pod velký tlak a před koncem dostaly gól. Jak už to u jihlavských bojovnic bývá, nevzdaly se makaly dál. Každý míček se posílal do útočného pásma, kde jsme se ho pokoušely procedit přes hostující gólmanku. Přes velkou snahu se nám to ale nepodařilo.

SK Jihlava – FK Slovan Jindřichův Hradec 2:3

Góly: 2x Holá, asistence Hejdová, Nedbalová

Do posledního zápasu sezóny se holky vrhly po hlavě. V úvodní části byla hra vyrovnaná, šance na obou stranách. V této třetině se nejvíce projevila Danča Václavková, která čarovala v bráně. Ve druhé třetině holky trochu prospaly začátek a hned v první minutě inkasovaly. Čas na obrat měly a taky se o to pokoušely, ale marně. Ve třetí třetině stále měly sílu a chuť dál gól. Holky běhaly skoro až lítaly na hřišti. Jejich výkon zasloužil pochvalu. Bohužel soupeřky potrestaly naše chyby a zaslouženě vyhrály 3:0.

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou – SK Jihlava 3:0

Sestava: Václavková, Cempírková, Nedbalová, Vondrušková, Dvořáková, Točíková, Holá, Slabá, Svobodová, Hejdová

Autorka: trenérka Svobodová M.