Dorostenky si odvezly body za remízu a výhru

16.11.2017 | Dorostenky | 0 komentářů

SK Jihlava x SK Meťák České Budějovice 1:1

Góly: Kučerová

V první třetině byla vidět bojovnost u obou týmu. Z kraje druhé třetiny Anna Kropáčková poslala přihrávku Elišce Kučerové, která následně střelila gól. Ve druhé minutě třetí třetiny se na trestnou lavici posadila hráčka SK Jihlava za špatné střídání. Od prvního střeleného gólu jsme udržovaly stav 1:0, ale v v poslední minutě třetí třetiny hráčka SK Meťák České Budějovice střelila míček do naší brány. Bojovnost a týmová práce nám v tomto zápase rozhodně nechyběla.

Tygřice TJ Slavoj Temelín x SK Jihlava 3:5

Góly: Petrášová, Kučerová, Dvořáková, Kropáčková

V druhém zápase jsme nebyly tolik běhavé o proti předešlému zápasu, ale stále jsme si vytvářely hodně gólových šancí, které jsme využily až ve druhé třetině a skórovala Bára Petrášová. Chvíli poté se hráčka SK Jihlava usadila na trestnou lavici za stání v malém brankovišti. Skóre po oslabení se vyrovnalo, avšak zanedlouho jsme své šance využily znovu. Konečný výsledek 5:3 pro SK Jihlava byl zasloužený.

Autorka: Dvořáková V.