B tým žen se v sobotu podíval do Písku

12.01.2018 | Ženy B | 0 komentářů

V sobotu jsme jely na výlet do Písku, který je od Jihlavy 130 km daleko. Holky řidičky, konkrétně při řízení ledově klidná Sudžina a Mirí, která sprostě celou cestu určitě nenadává, nás bezpečně dopravily na místo určení a hurá do kabiny. Bylo třeba prodiskutovat, jak jsme prožily Vánoce, co bylo super a co kdo obdržel, co kdo snědl.

Navzdory pohodové náladě v šatně jsme na hřišti byly během prvního zápasu dost roztržité a nervózní. Štírky z Budějovic nás svým, ač ne moc běhavým, florbalem dokázaly rozházet. První třetina byla pro jihlavsko-žďárský celek nepříjemná, zhruba každé dvě minuty vedly k obdrženému gólu. Tak jsme jim aspoň udělaly radost a můžou šplhat tabulkou kanadského bodování. Holky si mezi sebou rozebraly pár bodů, slovy 17, konečný výsledek tedy 9:1. Ten náš golíček byl ušmudlánek a překvapil všechny, nejvíc asi nás. Ale nepodlejzáme.

Po prvním zápase bylo třeba si vzájemně dodat odvahu a hlavně si srovnat v hlavě, proč ten florbal hrajeme, o co nám jde a k čemu by to mělo vést. Mentální rozprava přinesla ovoce a do druhého zápasu proti domácímu Písku jsme vstoupily v dobrém rozpoložení, to bylo vidět i na našich hokejkách. Oproti předešlému rozklepanému výkonu jsme začaly působit jistě, no a už to tam padalo. Všechny tři třetiny jsme odehrály v dobrém nasazení a Písek přehrály v konečném výsledku 7:1. Hattrickem se prosadila Míša Boháčková, dva góly při oslabení 4 na 6 (hra bez gólmanky) pro ní byly hračka.

Fajn jsou 3 body do tabulky a fajn bylo i to, že ani jedno vozidlo nedostalo botičku. Rozdaly jsme autogramy a už nás čekal vítězný zápas Áčka a na závěr dne tiskovka.

Už se těšíme na další utkání, 21. ledna pojedeme do Budějek a budeme se rvát o 6 bodů.

Sporu ZDAR! Nazdar.

FBC Štíři Č. Budějovice x SK Jihlava – Žďár nad Sázavou B 9:1

SK Jihlava – Žďár nad Sázavou B x FBC Sokol Písek 7:1

Autorka: Syslová K.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *