Žákyně měly po boku Gregora a Adámka úspěšný turnaj

16.01.2018 | Starší žákyně | 0 komentářů

V neděli se žákyně v početné sestavě představily na domácí hale SK Jihlava. První zápas jsme odehrály se Světlou nad Sázavou. První dvě třetiny byla hra z obou stran velmi zmatená a my jsme zdaleka nepředváděly to, co umíme hrát na trénincích. To se také odrazilo na skóre, jelikož jsme po druhé třetině prohrávaly kvůli nepozornostem 2:0. Do třetí třetiny jsme už však naskočily v lepším tempu a zápas se nám podařilo obrátit na konečné skóre 3:2.

SK Jihlava x Sklo Bohemia Světlá n/S Tygřice 3:2

Do druhého zápasu proti Pelhřimovu jsme si pokusily vše ujasnit a probudit se hned od začátku. To se nám naštěstí povedlo a díky oslabené formě soupeřek, které měly jen 2 hráčky na střídání, se nám podařilo hned na začátku vstřelit dva góly, díky kterým jsme si pak zápas mohly řídit svým tempem. Podařilo se nám soustředit se na přesné nahrávky a namísto sólování zkoušet hrát více kombinační hru. Konečný stav utkání 5:1. Tento turnaj jsme si moc užily a také si ujasnily, co je potřeba více pilovat na trénincích. Doufáme, že od příště už budeme jenom lepší.

SK Jihlava x Spartak Pelhřimov 5:1

Autorka: Sedláková L.