Dorostenky o víkendu na půl úspěšné

28.02.2018 | Dorostenky | 0 komentářů

SK Meťak České Budějovice – SK Jihlava 6:4

Hodnocení zápasu očima Naty Lédlové: V prvním zápase jsme dostaly od naší trenérky Drahy pár úkolů, které jsme měly plnit a to bylo nahrávat si, zvedat hlavu, střílet, běhat a hlavně si zápas užít. Někdy se zadařilo a někdy jsme udělaly pár chyb, které nás stály góly. Naší jedinou střelkyní byla Lucka Sedlaková, která se postarala o naše 4 branky. I když jsme se snažily dohnat soupeřův náskok, nepodařilo se. Hlavně, že jsme si zápas užily a máme o pár zkušeností víc.

SK Jihlava – FBC Sokol Písek 5:4

Hodnocení očima Anet Točíkové: Druhý zápas jsme čekaly o něco lehčí, ale i tak jsme zápas nepodcenily a daly do toho všechno. O první čtyři góly se postarala Lucie Sedláková. V zápase jsme si už více obsazovaly hráče než v prvním zápase a snažily se nedělat tolik chyb. V poslední třetině Písek vystrčil růžky a dorovnal nás. Před koncem třetiny vše změnila Eliška Kučerová, která zvýšila skóre na 5:4. V tomto zápase jsme měly hlavní úkol si více nahrávat a to jsme také splnily.

Autorky: Lédlová N. a Točíková A.