23.03.2018 | Dorostenky | 0 komentářů

SK JIHLAVA  – Hippos Žďár nad Sázavou

4 – 4

BRANKY: (Kučerová 2x, Sedláková 2x)

Dne 17. 3. 2018 odjely v brzkých ranních hodinách naše mladé naděje do Českých Budějovic. V prvním utkání se setkaly se soupeřkami z nedalekého Ždáru. Hra na menším hřišti holkám ze začátku moc nevyhovovala, bylo vidět mnoho faulů na obou stranách a ze hry byl spíš sekací souboj. V zápase holky stále dotahovaly náskok soupeře. V začátku třetí třetiny se jim konečně podařilo přenést vedení na naší stranu, ale moc dlouho si ho neužily. V 5. minutě byl Hippos opět ve vedení. Holky si vytvářely pěkné šance, obstřelovaly bránu, jak jen to šlo. Po time-outu a nově složené „pětky“ se za 5 minut 12 podařilo dát gól a odměnou jim byla krásná remíza 4:4.

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou – SK JIHLAVA

6 – 4

BRANKY: (Sedláková 2x, Kučerová 2x)

V druhém zápase už holky věděly, co je čeká. Hra na menším prostoru je rychlejší a tak musely více komunikovat a hlídat si hráčky. To se jim ale v začátcích třetin nepovedlo a během několika vteřin vždy dostaly gól. Celkově byl zápas hodně v tempu, spoustu pěkných šancí. Dvakrát jsme v zápase vedly a náskok ztratily. Zlomová byla až poslední třetina, kdy už jsme náskok soupeře nezvrátily. Holky však předvedly velmi dobrý výkon a tak si s remízou přivezly i úsměv na rtech, ostatně jako vždy 😀

Autor: Svobodová M.