Ženám již sezóna skočila, ohlédnutí za posledním zápasem

3.04.2018 | Ženy A | 0 komentářů

V sobotu 10.3. proběhlo v Křenovicích rozhodující utkání s FBC Aligators o postup do dalšího kola play-off. Každá jsme si byla dobře vědoma toho, že jde o vše, a tak jsme do zápasu nastoupily s plným nasazením. Začátek zápasu byl velice opatrný, jelikož ani jeden tým nechtěl zariskovat ztrátu míčku. V první třetině byly více nebezpečné domácí hráčky, které svoji dominanci potvrdily hned dvěma góly. V druhé třetině se domácí trefily na 3:0 a hostující tým začal být ve větších obavách. Tím se ovšem nenechala zastrašit Anička Běhounková, která dala následující dva góly a vrátila hráčkám z Jihlavy naději. Zlom však nastal na konci druhé třetiny. Aligátorky se znovu trefily a hostující šly po chvilce dokonce do oslabení. Po zaznění sirény panovala nervozita. Vstup do třetí třetiny se Jihlavským taky dobře nepovedl a Aligátorky jejich chyby ztrestaly dalšími 4 góly. Bylo rozhodnuto. Aligátorky si své vedení udržely a zaslouženě postoupily dále. Sezóna pro nás sice neskončila příliš šťastně, avšak naše bojovnost se nedá zapřít. Tímto chci poděkovat našim trenérkám a fanouškům, za celou uplynulou sezónu a za tu podporu, kterou nám dodávali.

Autorka: Fidrmucová V.