Ženy B skončily sezónu před domácími fanoušky

26.04.2018 | Ženy B | 0 komentářů

První zápas jsme hráli proti FBC Sokol Písek. Dle tabulky to byl zápas posledního s předposledním, tak fanoušci očekávali vyrovnané utkání. Avšak tomu tak nebylo. První třetina byla spíše opatrná, ale i tak jsme zvládly vstřelit 2 góly, což nám dodalo větší bojovnost a začaly jsme sázet fík za fíkem. Ve druhé třetině soupeřky vystrčily růžky a vstřelily gól a pozměnily skóre na 3:1. Do konce zápasu se soupeřkám nepodařilo vstřelit další gól, a tak jsme už jen přihazovali gól po gólu, až jsme se dostaly na obdivuhodné skóre 9:1. Dle slov Mirky Krupkový to bylo nejmíň gólů, co jsme dostali za celou sezónu. Takže asi dobrý. Bednářová (5+1), Krupková (0+3), Syslová (2+0), Rozmarínová (0+2), Pátková (1+0), Boháčková (1+0), Dvořáčková (0+1), Šťastná (0+1), Hořínková (0+1)

Druhý zápas byl proti týmu FBC Štíři České Budějovice. Očekávaly jsme těžšího soupeře, ale nějak jsme se s tím dobře nepopasovaly. Chtěly jsme hrát aktivně na špičkách, ale spíš jsme asi seděly na zadku a mávaly divákům. První třetina skončila 1:2 pro Štírky, ale s každým dalším momentem se nám štírky bodově vzdalovaly. Vždy když jsme skóre snížily, tak soupeřky vstřelily další gól a dá se říct, že celý zápas si udržovaly dvoubrankový náskok. Nebudu lhát, dalo se vyhrát, každopádně konečný stav dopadl 4:8 pro soupeřky. Bednářová (2+0), Syslová (2+0), Krupková (0+2), Šťastná (0+2)