24.10.2018 | Dorostenky | 0 komentářů

SK Jihlava – Hippos Žďár nad sázavou

5 – 5

Branky:   (Nedbalová, Jašková 2x, Kučerová, Andrejčinová)

Tentokrát se dorostenky vydaly na turnaj do nedalekého Žďáru nad Sázavou. Holky začaly proti soupeřkám nebojácně, což se vyplatilo a už po 43 vteřinách vedly po gólu Míši Nedbalové. Ve stejném tempu se pokračovalo celou třetinu a po dvou hezkých akcích Markéty Jaškové navýšily náskok už na 3:1. Do druhé třetiny nenastoupila zraněná Kája Vaněčková, která si po souboji vyvrkla kotník. Už po 8 vteřinách zvýšily děvčata náskok na 4:1 po gólu Elišky Kučerové. Poté holky polevily a přestaly běhat a tak daly soupeřkám šanci, ty nezaváhaly a snížily na rozdíl gólu. Do konce třetiny ještě vsítila gól Aneta Andrejčinová. Děvčata hrála ještě přesilovku, ale početní výhodu stejně jako v minulém turnaji nevyužily a spíše se trápily. Ve třetí třetině holkám došla energie a síla a po dvou zbytečných vyloučeních obdržely góly a skóre bylo vyrovnané. Naštěstí vydrželo až do konce…

SK Jihlava – FBŠ Jihlava

5– 4

BRANKY: (Kučerová 3x, Jašková, vlastní branka)

Utkání bylo vyrovnané od začátku zápasu na obou stranách. První gól vstřelily soupeřky a než naše holky vzpamatovaly, prohrávaly už o dva góly. Na konci třetiny se povedlo snížit Markétě Jaškové, které se na turnajích daří a jako nováček se výborně osvědčila. Do druhé třetiny udělali trenéři menší změnu v sestavě a hned to bylo na hřišti znát. Hráčky po gólech Elišky Kučerové vedly 4:2. Na konci třetiny holky polevily a soupeřky srovnaly stav. Do 3 třetiny nabádali trenéři hračky, aby hrály v klidu soustředily se jenom na hru….a povedlo se. Po krásném vyhození naší skvělé brankářky Danči Václavkové zakončila Eliška Kučerová. Holky už o vedení nepřišly a zaslouženě vyhrály.
Na konci turnaje čekalo na dorostenky slíbené sladké překvapení od trenérů, které si rozhodně zasloužily. 😀

Autor: Tesař M.