SK JIHLAVA x FBC Aligators

26.11.2018 | Ženy A | 0 komentářů

5 : 4 (2:2, 2:2, 1:0)

Branky (asistence):  Svobodová 2, Bednářová, Federselová, Sedláčková

Již podruhé v této sezóně jsme zajížděly na zápas do Křenovic. Naše minulé vystoupení nebylo dle našich představ, a tak jsme šly do zápasu s odhodláním soupeřkám porážku oplatit. Od začátku utkání jsme si vytvářely slibné brankové příležitosti, avšak domácí brankářka svůj celek držela. A tak se naplnilo přísloví „Nedáš, dostaneš“, a co nevidět jsme prohrávaly 2:0. Pak se na nás štěstí usmálo a do konce třetiny jsme skóre srovnaly. Ve druhé třetině byl obraz hry velmi podobný té první a díky naší bojovnosti a odhodlání jsme se dostaly do vedení. Tentokrát doháněly soupeřky a také se jim to povedlo. Po dvou třetinách byl stav utkání stále nerozhodný. Třetí třetina nabídla nervy drásající podívanou. Hra se přelévala ze strany na stranu a oba týmy si vypracovávaly nespočet brankových příležitostí. V cestě k úspěchu stály buď gólmanky, nebo tyčky a břevna branek. Už už to vypadalo, že se utkání překlene do prodloužení, když necelé dvě minuty do konce vyvezla Sedláčková míček a vyslala přesnou přihrávku na hůl Bednářové, která nekompromisně zakončila. Závěr utkání jsme si pohlídaly a ze zápasu si odvážíme cenné vítězství. Celé utkání jsme odehrály soustředěně a zodpovědně. Nevypustily jsme jediný souboj a bojovaly o každý míček. V utkání svému týmu velmi pomohla kapitánka Martina Svobodová, která svojí urputností a skvělým výkonem hnala celé družstvo kupředu.

Sestava: Miksová, Kratochvílová, Svobodová, Bednářová, Korešová, Váňová, Syslová, Sedláčková, Boháčková, Rozehnalová, Jandátová, Federselová, Soukupová,

Autor:  Andrea Urbanová