27.11.2018 | Muži A | 0 komentářů

SK JIHLAVA – FTC Vysoké Mýto

7 – 15

(1:3, 3:6, 3:6)

BRANKY Jihlavy: 12. Zachariáš (Strejček), 21. Strejček (Beránek M.), 28. Vyskočil (Škurla), 34. Horský (Beránek J.), 43. Horský (Vyskočil), 47. Žaloudek (Vyskočil), 55. Horský (Vyskočil)

V sobotu muži odehráli desáté kolo na domácím hřišti. Do zápasu poprvé nastoupila nová posil Jan Horský.

Vstup do zápasu se mužům nevydařil a hned v druhé minutě šli do oslabení, kde obdrželi branku, a i když se podařilo vytvořit některé gólové šance, tak nedařilo v koncovce. První třetinu prohráli 1:3 a v dalším průběhu zápasu nedůslednou hrou došlo k navyšování skoré a jihlavským hráčům se podařilo ještě v půlce zápasu snížit na dvě branky, jenomže špatnou obrannou činností a rychlými protiútoky soupeř se nepodařilo s výsledkem nic dělat.

Komentář trenéra: Pro nás hodně nepodařený zápas a nedařilo se nám vůbec nic.

Autor: Roman Komenda