27.11.2018 | Muži A | 0 komentářů

SK JIHLAVA – FBC LETOHRAD Orel Orlice

6:5 pn

(3:1, 0:2, 2:2)

BRANKY Jihlavy: 6. Žaloudek (Horský), 14 Trojan (Mikeš), 15. Klimeš (Beránek M.), 43. Mikeš (Beránek J.), 60. Mikeš, 66. Mikeš-PS

V neděli muži odehráli jedenácté kolo na domácím hřišti proti FBC LETOHRAD Orel Orlice.

Do nedělního zápasu vstoupili muži o dost opatrněji a díky trpělivé hře se podařilo připravit několik gólových šancí a vyhrát první třetinu. V druhé části hry se domácím nedařilo v koncovce a díky tomu se soupeři podařilo srovnat skóre na 3:3. Na konci zápasu se Letohradu podařilo jít do vedení a díky několika minutovému tlaku se sekundu před konce základní části, podařilo vyrovnat. Pětiminutové prodloužení bylo vidět plno šancí jihlavských hráčů, ale branku to nepřineslo. Na nájezdy se podařilo Honzovi Mikešovi rozhodnou a díky tomu vyhrát zápas.

Komentář trenéra: Po včerejším zápasu dobře odehrané utkání po taktické stránce a jen kvůli naším některým chybám a neproměňování šancí jsme nechali soupeře dostat do zápasu. Díky patří hráčům za skvělí závěr zápasu. Zatím pro nás další cenné zkušenost a věřím, že se nám bude čím dál víc dařit.

Autor: Roman Komenda