Pacovští Honzíci – SK JIHLAVA

6 : 4

(3:0, 0:1, 3:3)

Sestava Jihlavy: Navrkal, Cacek – Zachariáš, Horský, Klimeš, Kružík, Žaloudek, Rezler, Trojan, Vyskočil, Berának, Fehér, Škurla, Beránek, Strejček

BRANKY Jihlavy: 31. Žaloudek (Rezler), 45. Beránek J. (Zachariáš), 48. Vyskočil (Žaloudek), 53. Vyskočil (Horský)

V sobotu muži odehráli čtrnácté kolo na palubovce v Pelhřimově proti soupeři Pacovští Honzíci.

V první třetině se hráčům Jihlavy nedařilo dostat se do větších šanci, zato soupeři se povedlo vstřelit tři branky. Od druhé části jihlavští hráči zlepšili obrannou činnost a hru směrem dopředu. Díky tomu se povedlo zápas otočit ve svůj prospěch, ale rozhodující byli poslední tři minuty, kde soupeř ještě dokázal vyrovnat a otočit skóre. Hráči SK ještě zkoušeli hru bez brankaře, kde se už jen upravilo konečné skóre na 6:4.

Komentář trenéra: Začátek zápasu se nám nevyvedl, kde trochu zaspali. Od druhé třetiny zlepšili hru a problémy nám dělají závěry zápasu, kdy ještě nezvládáme v klidu dohrát.

Autor: Roman Komenda