Muži odehráli v sobotu jedenácté ligové kolo v Dolní Cerekvi proti týmu TJ Centropen Dačice.

TJ Centropen Dačice – SK Jihlava
3 – 2
(1:0, 0:2, 2:0)

branky: 18. Jan Sláma, 41. Jakub Šimánek, 54. Vít Nosek – 28. Jan Horský, 32. Jan Beránek

Zápas začal ze zabezpečených obran na obou stranách, po oťukávání se na balónek častěji dostávaly domácí Dačice a z toho plynul i počet střel, který byl po první třetině 12:5 pro domácí, ovšem na tabuli svítilo skóre pouze 1:0. Do druhé třetiny nastoupili Dačice v duchu té první a měli na začátku pár nebezpečných situací, které brankou neskončily, a tak se probudila Jihlava, kdy na 1:1 vyrovnával v přesilovce kapitán hostí Jan Horský. Hned na to se v úniku prosadil Jan Beránek a skóre bylo rázem naopak. Do třetí třetiny se šlo tedy za stavu 2:1 pro hostující tým z Jihlavy. Bohužel hned na začátku třetí třetiny se prosadili domácí z rychlého brejku a stav byl opět srovnaný a bylo zaděláno na pořádné drama. Nejprve domácí nevyužili možnost přesilové hry, poté zkušený Jan Beránek neproměnil trestné střílení a domácí se dostávali do čím dál většíno tlaku, který vyvrcholil brankou vstřelenou 6 minut před koncem. Jihlava ještě dostala možnost na vyrovnání v podobě přesilové hry, ani tu ale nevyužila a tak plný počet bodů získaly Dačice
Komentář trenéra Komendy: Dnes nám chyběla lehkost hry do předu. Dobře odehrané v defenzivě. Rozhlodla produktivita.

Sestava: Navrkal, Cacek – Daněk, Škurla, Holoubek, Trojan, Strejček, Beránek J, Beránek M, Štoll, Horský Jan, Vyskočil O., Žaloudek, Jirků, Vyskočil Š., Kasper, Paul, Kružík, Vyskočil Š., Horský Jakub, Zápotočný, Blažíček