Florbal SK Jihlava přeje hodně zážitků z prázdnin a dovolených

4.07.2022 | Klub | 0 komentářů

Florbalistům SK Jihlava skončila první část letní přípravy na sezonu 22/23, kdy se s ohledem na kategorii zvětšil podíl fyzického rozvoje, při zachování dostatečného prostoru pro udržení florbalových dovedností. Během přípravy se našel čas i na teambuildingové aktivity. Tou největší byla celodenní akce okolo Jihlavy, pěšky nebo na kole s cílem a zakončením u ohně poblíž SH SK Jihlava v rámci zakončení soutěžní sezony. Oddíl také uspořádal za podpory Města Jihlavy, tradiční florbalový turnaj O Pohár Niké 2022.

V červenci si tak většina trenérů a jejich kategorie užijí zaslouženého odpočinku. Klub se však bude věnovat organizaci již tradičního florbalového Kempu – Kutná Hory 2022, nově bude zajišťovat příměstský Kemp – Jihlava 2022 a týmy se můžou i nadále hlásit na turnaj pod širým nebem Summer Games, který se uskuteční 23. – 24.8.2022.

V průběhu srpna se hráči a hráčky začnou opět scházet k druhé části přípravy na novou sezonu. První zápasy budou absolvovat dospělé kategorie při pohárových utkáních. Zatímco ženy EAV SK Jihlava zajíždí 27.8.2022 k prvnímu kolu do Přerova, muži Andone SK Jihlava sehrají první kolo na domácí hale SK Jihlava 20. -21.7.2022 v rámci pohárového turnaj.

Soutěžní ročník začne 10.9, kdy ženy EAV SK Jihlava sehrají domácí zápas 1.ligy žen s Židenice Brno a v tentýž den muži Andone SK Jihlava pojedou k 1.kolu Divize do Mohelnice.

Oficiální klubové zahájení sezony se však uskuteční až 17.9.2022, kdy bude po celý den připraven program pro rodiče s dětmi a vrcholem budou právě zápasy dospělých kategorií.

Soutěže ostatních kategorií pak odstartují koncem září. Konečné termíny budou známy 20.8.2022.

Těšíme se po prázdninách.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.