Po měsíční pauze se týmy SK Jihlava kategorie elévů a mladších žákyň představily na dvou turnajích a to v sobotu kluci v Moravských Budějovicích a v neděli děvčata v Dačicích.

15.03.2023 | Klub | 0 komentářů

Tým Ježků (starší ročník kluků dané kategorie) ukázal, že je to poslední ročník v této soutěži a s přehledem dominoval ve všech zápasech. Nejtěžším soupeřem pro Ježky jsou oni sami, kdy přemíra snahy má za následek neproměnění mnoha šancí. Po uklidnění se dostavila i přesnost v zakončení a tým mohl v klidu trénovat další pokyny trenérů pro další rozvoj.

Sestava: Gregor David, Lipták Oliver, Mareš Sebastián, Ryšaví Vít, Šlapal Matyáš, Tůma Lukáš, Zatloukal Jan, Zuščin Šimon

Tým Lvíčat (mladší ročník kluků dané kategorie) přijel na turnaj v bojovné náladě. Bohužel, kluky trápí koncovka a na jednu branku potřebují hodně brankových příležitostí. Kluci ukázali, že se dokáží semknout a makat jako tým a potrápili i své starší kamarády tým Ježků. Je na čem stavět a pokrok od začátku sezóny je znát na každém turnaji.

Sestava: Fišer Petr, Kittler Dominik, Kleberc Alex, Kubík Tomáš, Landt Mikuláš, Pech Tobiáš, Tůma Štěpán, Valent Matěj

Tým SK Jihlava (mladší ročníky děvčat – cácorky) vstoupil do turnaje s novými pokyny trenérů. Poté co začala děvčata plnit pokyny, tak se začalo dařit a dotáhla tak první zápas k remíze. Tento výsledek Cácorky nastartoval, ale v dalším zápase selhala koncovka a musely zkousnout porážku. Koncovka se zlepšila v dalším utkání, což mělo za následek překvapivého vítězství, které sama děvčata nečekala. V posledním utkání na turnaji si Cácorky poměřily síly s naším týmem mladších žákyň hrajících stejnou soutěž. Věkový rozdíl nahradily Cácorky bojovností a starší kamarádky polovinu zápasu trápily a v závěru se již převaha projevila. Musíme se opakovat, ale byl to pro elévky nejlepší turnaj, který ukázal potenciál a na čem dál pracovat.

Sestava: Brožová Aneta, Horká Nella, Nováková Adéla, Bratršovská Klára, Navrátilová Justýna, Šlapalová Natálie, Padrnosová Rozálie, Matulová Vendula

             Tým SK Jihlava LVICE (mladší žákyně) nastoupil tento víkend v hojném počtu 11 dívek. Mladší žákyně všechny čtyři zápasy vyhrály, přesto je po celý turnaj trápila koncovka, kdy několikrát prověřily konstrukci branek soupeřů. Dívky se nevzdaly a vytvářely si stále nové příležitosti, z kterých nakonec padaly góly. Nejzajímavější a nejnapínavější byl poslední zápas s „Cácorkami“, kdy do 10. minuty byl vyrovnaný stav 1:1 a mladší žákyně až ke konci zápasu vstřelily další branky.

Sestava: Beáta Ďurinová, Daniela Fabiánková, Adriana Gambová, Rozálie Kosová, Adéla Loučková, Eliška Orlíčková, Aneta Paclíková, Sofie Smetanová, Vanessa Tomisová, Michaela Vraspírová, Veronika Žáková

Musíme pochválit obě družstva děvčat, která se navzájem na turnaji podporovala a hezky si fandila 😊

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *