Muži A: S Dačicemi rozhodovalo prodloužení

15.12.2020 | A tým muži, Klub | 0 komentářů

V sobotu 10.10.2020 v Dolní Cerekvi, jež byla pro tento zápas domovskou halou Dačic se uskutečnil zápas 5.kola Divize mužů.

Jihlavané v oslabené sestavě kvůli nemocem se první třetinu do velký šancí dostávají jen výjimečně.

Druhá třetina pro Jihlavský celek byla poměrně lepší a díky změně sestavy se dostávali výce do vyložených šancí po stupně srovnali skóre.

Třetí třetina byla přetahovaná o vedoucí pozici, kdy Jihlavští hráči neuhájili i dvoubrankové vedení a těsně před koncem bylo srovnáno 6:6.

Prodloužení netrvalo dlouho a po úvodní šanci Jihlavy, udeřilo hned z následné akce družstvo Dačic a ukončilo pohledný a dramatický zápas

TJ CENTROPEN DAČICE – SK JIHLAVA

8 – 7 p

(3:0, 0:3, 4:4, 1:0)

BRANKY: 2. Radovan Kubek, 3. Miloš Procházka, 9. Radovan Kubek, 48. Radovan Kubek, 54. Jiří Sedláček, 59. Radovan Kubek, 60. Daniel Holeček, 61. Radovan Kubek – 31. Peter Škurla, 38. Ondřej Vyskočil, 39. Michal Beránek, 46. Jan Horský, 47. Vít Jirků, 50. Jan Horský, 57. Štěpán Vyskočil

Komentář trenéra Domácích pana Davida Černého: Ze začátku jsme byli lepším týmem, ale pak jsme sklouzli ke strašlivé pasivitě, která vedla do záhuby. Málem se nám to stalo osudným, nicméně závěr byl z naší strany výborný. Děkuji soupeři za hru.

Komentář Jakuba Horského: Po těžkém začátku se nám povedlo vrátit do zápasu, a proto bod z prodlouží bereme. Děkujeme soupeři a snad se ještě v této sezóně potkáme.

rozhodčí: Jiří Kučera – Libor Štěcha; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Tomáš Ferdan 18 – David Navrkal 18; po třetinách: 3:0, 0:3, 4:4, 1:0

Hráč utkání hostů: Radovan Kubek

Hráč utkání hostů: Štěpán Vyskočil