Ženám třetí finálový zápas nevyšel

5.04.2017 | Ženy A | 0 komentářů

O tom, že sobotní aprílový zápas nabídne skvělou podívanou není pochyb. Oba dva týmy vstupují do utkání s velkými ambicemi na vítězství, toho ovšem dosáhne pouze jeden tým. Který z nich to bude? Na to se nyní společně podíváme.

Hráčky se právě staví na buly a je písknuto. První buly vyhrála hráčka domácích. Z prvních sekund je jasné, že to dnes bude velice těžký zápas pro obě strany. Hra se rychle přelévá ze strany na stranu. Pro zklamání domácích hráček a fanoušků skóre otevírá hráčka hostí Michaela Sekaninová. V dalších minutách se hra odehrává hlavně na polovině Jihlavy, která zatím není schopná vytvořit jakoukoliv akci. Stav 0:1 nevydržel dlouho, v deváté minutě zvyšuje Hana Štěrbová na 0:2. O rozjiskření domácích se pokouší svým náhozem Andrea Urbanová, avšak Janče Pavlicové se nepovedla následná dorážka. Hra je stále velmi rychlá a přelévá se z jedné strany na druhou, skoro jako by se diváci dívali na tenis místo florbalu. I přes spoustu šancí domácích si další gól připisuje na stranu hostí. V osmnácté minutě se prosazuje Aneta Koláčková, která nekompromisně posílá míček za záda gólmanky Káti Nováčkové. Bulldogs zatím odmítají jakoukoli herní spolupráci s Jihlavou, díky čemuž zatím sbírají ovoce a dělají si mošt. Toto je vše, co nám nabídne první třetina.

Do druhé třetiny Jihlava vstoupila o něco aktivněji, stále ale není schopna skórovat. Další branka přišla ve dvacáté osmé minutě zásluhou Anny Bachraté. Ani ne minutu po ní Bulldogs opět rozvlnili síťku za zády Nováčkové, když Michaela Žáková posílá míček za čáru a dává Bulldogs slušný náskok a posouvá je blíž k vítězství. To ovšem jihlavské hráčky nijak nerozhodí a snaží se dávat góly. V jednu chvíli měla gólmanka hostí hodně napilno, když byla obklopena nejméně třemi jihlavskými hráčkami a všechny šly po míčku jako Harry Potter po Zlatonce. To jim ovšem není nic platné, protože hosté skóre opět navyšují. Tentokrát gól střílí v třicáté první minutě opět Michaela Žáková. Máme tu třicátou čtvrtou minutu a konečně se můžou radovat i fanoušci domácích. Janča Pavlicová dává gól. Brno brzo odpovídá zvýšením na 1:8 díky Anetě Koláčkové.

Třetí třetinu začaly o poznání lépe domácí, když Marťa Svobodová dostala míček za záda skoro neprůstřelné Hořínkové. Brno opět odpovídá navýšením náskoku a v padesáté minutě střílí Michaela Žáková devátý gól Brna. Jihlava do toho šlápla a tlačí na Brno. Tato snaha se vyplácí a v padesáté čtvrté minutě dává gól Andy Urbanová. Od této chvíle je Jihlava zase sama sebou a tlačí na Brno. Tlak podpořila i Sedláčková, která obranu neustále trápí svými výjezdy. V šedesáté minutě se Nikča Jandátová rozhodla trochu přikrášlit skóre a dává gól i s osobitými prvky akrobacie. Určitě není lehké dát gól v pádu k zemi. 4:9. Stejného názoru byla o pár vteřin později Janča Pavlicová, která upravila konečné skóre na 5:9. Finále východní části ovládá Itelligence Bulldogs, ovšem Jihlava se nemá za co stydět.

SK Jihlava – Itelligence Bulldogs 5:9

https://www.facebook.com/1662326897399445/videos/1708640239434777/

Autorka: Běhounková A.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *