Tým žen B zabojoval i zabodoval

23.10.2017 | Ženy B | 0 komentářů

Žďársko-jihlavské B se letos poprvé představilo na domácí palubovce. Premiérově na hale SK Jihlava. První utkání ženy sehrály s týmem z Českých Budějovic. Utkání bylo jako na houpačce o čemž svědčil průběh utkání (2:0,2:2,4:2,4:4,6:5). Síly i počet hráček byly vyrovnané avšak šťastnější byl domácí celek.

Druhé střetnutí v poobědových hodinách sehrály hráčky se soupeřkami z Jindřichova Hradce. Předchozí boje mezi SK/FBC-FK Slovan byly vždy napjaté a plné boje. V tomto utkání tomu nebylo jinak. Hra byla rychlá, tvrdá ale plná chyb. Z Jihlavsko-žďárského nedůrazu a chyb pramenilo spoustu šancí hostů. Ženy z Jindřichova Hradce pálily neomylně. Domácí celek se snažil chyby z obranných řad odčinit útočnými akcemi, což se dařilo. V závěru zápasu tým hostujících se pral o výhru více a zaslouženě si odvezl 3 body. Děkujeme soupeřkám za kvalitní utkání.

Celkové výsledky:

SK Jihlava/FBC Žďár nad Sázavou : FA České Budějovice – 6:5

Sk Jihlava/FBC Žďár nad Sázavou : FK Slovan Jindřichův Hradec – 5:7

Soupiska a bodové statistiky z těchto dvou zápasů : Večerková (2.zápas Hořínková) – Šťastná(0+1), Dvořáčková(1+0), Slavíková(0+2),Adlerová M.(1+0), Limonová – Adlerová V.,Součková(2+1),Dušková(1+0) – Syslová(2+0), Růžičková(1+0), Rozmarínová(1+0) – Krupková(1+1), Boháčková(1+0)

Autorka: Dvořáčková S.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *