Jak princezny radost v království způsobily

25.10.2017 | Ženy A | 0 komentářů

Za devíti kříži, vysokým mostem a dlouhou silnicí bylo jedno království a v něm bydlely princezny, které rády po palubovkách hokejkou naháněly děrovaný míček. Princezny to byly krásné – radost pohledět, ale jako každé princezny měly i své manýry. Jedné deštivé neděle se vydaly na souboj s princeznami z jiného království, které na svých prsou nosí vyobrazeného Aligátora.
Princeznám se do té doby docela dařilo do útoku, ale velmi často zapomínaly na zadní vrátka a tak byly jiné princezny často šťastnější v koncovce. Pro tento souboj dostaly princezny pokyn od svých dokonalých dvorních dam, aby se soustředily jen na bránění. Cíl byl jasný a to nedostat prvních pět minut branku. Což se princeznám poprvé v této sezóně povedlo a byl to určitě začátek úspěchu. Navíc v půli třetiny se trefila do soupeřovy brány blonďatá, tajně potetovaná princezna.
Hned na začátku druhé části se trefila princezna s velkými, krásnými kukadly, a když se deset minut poté trefila i princezna se sexy postavou a následovala ji princezna, co ráda vymítá ďábla, bylo hned veseleji na hřišti i v samotném království. Na konci druhého a na začátku třetího dějství sice krokodýlí princezny snížily, ale princezna s kukadly se nedala a zase skóre navýšila v náš prospěch. Poté se konala přestřelka, kdy se prvně trefila krokodýlice, pak se trefila nej nej nej naše princezna a po ní opět princezna se sexy postavou. Nicméně soupeřky se nedaly a ještě jednou korigovaly skóre. Z posledního gólů dne se ovšem radovala princezna s šikovnýma rukama a tak se naše princezny slavily zasloužené vítězství. Oslavovaly i dokonalé dvorní dámy. Snad princezny neusnou na vavřínech a bude v království důvod ke zpívání vítězných chorálů častěji.
Autorka: Horníčková D.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *