Miniturnaj elévů s DDM Jihlava

21.03.2019 | Elévové | 0 komentářů

V pondělí 18.3.2019 proběhl první miniturnaj s hráči z kroužku DDM Jihlava. Cílem bylo si zahrát a vyzkoušet svoje dovednosti proti větším, rychlejším hráčům. Hráči SK Jihlava byli rozděleni do dvou týmů a vrchovatě si zahráli. Příjemně překvapila N. Fukasová, R. Lazar a nový objev E. Šmardová. Vzorně a nepřekvapivě výborně zahrála lajna J. Koumar, E. Karbašová, O. Kolář. Zaujal M. Přenosil svojí bojovností a nasazením. V brance se zaskvěla A. Nováková, která postupně roste do golmanské role. P. Chovancová zaujala červeným tričkem, které měla jako jediná z 16 hráčů a řekla si tím nechtěně o post gólmanky v druhém týmu. Tým se zregeneroval před svým tréninkem procházkou kolem ZOO Jihlava a návštěvou dětských hřišť, kde se tmelila parta. Děkuji všem hráčům za to, že chtějí a budu se těšit v pondělí 25.3. na odvetu !!!

Sestava: Karbašová, Přenosil, Pejchal, Pejchalová, Severa, Koumar, Kolář, Fukasová, Nováková, Dohnalová, Lazar, Sedlák, Vospěl, Šmardová, Morávek, Chovancová.

Program elévů:

20.3. – tréninkovu skupinu na gymnásiu povede nový trenér z řad hráčů a kapitán J. Koumar.

23.3. – Liga Vysočiny elévů – Kněžice: 2 týmy SK Jihlava složené z 25 hráčů !!!

31.3. – Poslední nedělní herní trénink s jógou v hale a teambuilding v Pinec Klubu.

3.4. – Proběhne jediný trénink na SK Jihlava pod vedením trenéra Národní házené L. Nožičky, kde si rozšíříme obzory z jiného sportu, abychom byli všestrannými sportovci.

13.4. – Liga Vysočiny elévů – Bystřice nad Pernštejnem – poslední kolo Ligy Vysočiny elévů.

27.4. – Neligový turnaj na domácí půdě, kde porovnáme síly s DDM Jihlava, H. Brodem, Dobronínem, kategoriemi starších žákyň, mladších žáků našeho klubu a dalšími.

A jedna novinka, které posune trvale naše hráče a klub zase o něco dále …

 

Autor: Martin Karbaš

 

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *