Přebor mladších žáků v Pelhřimově

25.02.2020 | Nezařazené | 0 komentářů

SK Jihlava lvíčata

Z důvodu velkého počtu omluvenek dostali příležitost nadějní elévové a ukázali, že se ani proti starším soupeřům neztratí. Musím ocenit nasazení, týmovost a dovednosti hráčů. Opět zazářili M. Pospíchal a T. Charvát jedni z nejmladších, ale s největším srdíčkem, nasazením a šikovností, kterým sekundoval zdatně J. Píša, který získává důležité zkušenosti. Musím i připomenout mezi zápasový program, kdy v nájezdech skončil na druhém místě T. Charvát. Ve velice dobrém světle se ukázal D. Šoukal, který kromě tvoření hry předvedl i své dovednosti v zakončování s novou florbalkou. J. Pejchal mi potvrdil můj odhad, že se bude stávat jedním z tahounů týmu Lvíčat, kdy se zlepšoval zápas od zápasu. V brance se stala neochvějnou jedničkou A. Nováková. P. Chovancová tentokrát neměla svůj den a ani přes enormní nasazení to prostě dnes nešlo. Na E. Karbašové bylo vidět, že po nemoci ještě není úplně ve své kůži. Fyzicky nestíhala, ale přehledem ve hře a přesnými nahrávkami ano. Musím ocenit, že si zkoušela přechod jeden na jednoho a ani jednou neodpálila míček, i když to znamenalo dlouho motat v osobních soubojích rychlejšího soupeře než se uvolnila S. Polednová odehrála jeden ze svých nejlepších turnajů, jen tak dál.!!! M. Zoubek statečně bojoval, ale byla vidět nervozita z větších protihráčů a v koncovce, kdy moc chtěl… Velkou radost mi udělala L. Tesařová, která zahrála z děvčat nejlépe. Fyzicky náročnou hrou a důrazem se dokázala prosazovat. Navíc přidala i větší cit na míčku a chytrost. Musím celý tým pochválit za povedený turnaj a na nedostatcích zapracujeme na tréninku. Mladší tým SK Jihlava dokázal porazit tým mladších žáků Spartaku Pelhřimov, což se nepovedlo týmu Ježků, kteří neměli věkový deficit a přináší otázku, jak je to možné…

SK Jihlava Lvíčata – Spartak Pelhřimov

10:8

Branky Jihlavy: D. Šoukal ( J. Pejchal ), J. Píša ( J. Zoubek ), T. Charvát ( D. Šoukal ), M. Pospíchal, D. Šoukal, T. Charvát, J. Pejchal ( T. Charvát, D. Šoukal ). M. Pospíchal ( S. Polednová ), T. Charvát ( J. Pejchal ), J. Pejchal ( D. Šoukal, T. Charvát ).

Zápas, který ukázal možnosti týmu převážně poskládaného z elévů ( dle věku ) a děvčat. V brance ukázala své dovednosti stálice A. Nováková. Dařilo se všem řadám, kromě děvčat, kde došlo na druhý poločas k jejich rozdělení. P. Chovancová tentokrát zahrála pod své možnosti a hledala se. Před zápasem odstoupila E. Karbašová, kterou celý týden trápila viróza.

SK Juvenis Přibyslav – SK Jihlava Lvíčata

15:4

Branky Jihlavy: M. Pospíchal ( P. Chovancová ), L. Tesařová ( P. Chovancová ), D. Šoukal ( T. Charvát ), T. Charvát.

V brance se opět zaskvěla A. Nováková. Později jsme přistupovali k hráčům, kteří to tam pálili z každé pozice, což jim  stačilo dojít k pohodlnému vítězství.

SK Jihlava Lvíčata – Spartak Pelhřimov žlutí

0:31

V brance si zachytala L. Tesařová, která si musela připadat, jak na golmanském tréninku. Pro mladé pušky cenná zkušenost a musíme být rádi, že máme možnost potkat kvalitního soupeře v sousedství. Zajímavý postřeh, že hráči hráli celý zápas se stejným nasazením – naplno. Zkouška v obsazování hráčů, rychlém přehledu ve hře. Nejblíže ke vstřelení branky měla E. Karbašová a M. Pospíchal. Zápas nedohrál J. Zoubek a T. Charvát pro menší zranění. Po instrukcích trenéra byla jedna lajna schopná podržet déle míček, roztáhnout hru a vytvořit si pár šancí. Bezhlavá hra dopředu tentokrát neměla šanci na úspěch.

SK Jihlava Ježci – SK Jihlava Lvíčata

9:6

Branky Jihlavy: M. Pospíchal, J. Pejchal ( M. Zoubek ), J. Píša, J. Píša, D. Šoukal, E. Karbašová.

Zápas starších proti mladším výsledkově ovládli Ježci, ale herně, týmově a nasazením nepřekvapivě Lvíčata. V brance zachytal T. Charvát, který si tak nepřipsal další branky v poli.

Sestava: r. 2010 – J. Píša, M. Pospíchal. r. 2009 E. Karbašová, M. Zoubek, T. Charvát, J. Pejchal. r. 2008 A. Nováková, P. Chovancová, L. Tesařová, D. Šoukal. r. 2007 S. Polednová.

Trenéři: M. Karbaš, K. Pospíchal.

Autor: M. Karbaš

Tým SK Jihlava ježci

Sestava: L. Stránský, Š. Václavek, K. Čopák, A. Trnka, M. Václavík, L. Novák, K.    Vašíček, J. Koumar, V. Kučerová, O. Kolář, V. Pachivka

SK Jihlava ježci : SK Juvenis Přibyslav

4 : 9

Branky Jihlavy: K. Čopák 2x, J. Koumar, V. Pachivka

V brance se představil M. Václavík, který v prvním zápase tým moc nepodržel. V zápase bylo vidět z naší strany pěkné akce, které skončili v soupeřovi brance.

SK Jihlava Ježci : Spartak Pelhřimov žlutí

0 : 21

Tento zápas je lepší ani nekomentovat. V brance zachytala V. Kučerová. Nebýt ji mohli jsme prohrát s mnohem vyšším skórem.

SK Jihlava Ježci : Spartak Pelhřimov

5 : 11

Branky Jihlavy: L. Stránský, Š. Václavek, K. Vašíček, J. Koumar, A. Trnka)

Do branky se opět postavil M. Václavík. Tentokrát byl v zákrocích jistější a lépe zachytal. První gól si dal Š. Václavek.

SK Jihlava Ježci : SK Jihlava Lvíčata

9 : 6

Branky Jihlavy: K. Vašíček, V. Kučerová 2x, O. Kolář 3x, V. Pachivka 3x)

Utkání proti spoluhráčům. I když Ježci tento zápas vyhráli, jejich tentokrát protivník z klubu, kde hráli i hráči z řad Elévů měli občas více ze hry, lépe běhali. V brance zachytal L. Novák.

Turnaj hodnotím takto: Hráči, kteří jsou méně zkušení Š. Václavek, A. Trnka předvedli plné nasazení, bojovali o každý míček a byli odměněni i gólově. Zato hráči na které se spoléhá, že tým povedou, budou dávat góly, mít radost z florbalu, mi připadali, že jedou na výlet. Tito hráči mě zklamali a do budoucna popřemýšlím zda si zaslouží zúčastnit se dalších turnajů.

Děkuji rodičům za fandění.

Autor: M.Tesař

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *