Liga Vysočiny elévů ve Světlé nad Sázavou 23.2.2020

4.03.2020 | Nezařazené | 0 komentářů

V krásné nové hale za 100 miliónů, kterou můžeme v Jihlavě jen tiše závidět jsme odehráli další kolo ligy elévů. Byli k vidění zajímavé zápasy , kdy jsme se zaměřili na odstraňování některých špatných stereotypů a návyků a snažili se spíše hrát hru a učit než hrát zápas na branky.

Tým Lvíčat :

Karbašová E. , Pospíchal M. , Staněk D. , Píša J. , Šmardová E. , Jelínková S. , Fukasová N., Davidová B. , Pejchalová J.

Trenér :

Karbaš M.

Spartak Pelhřimov červení – SK Jihlava lvíčata

6:2

Zápas proti týmu poskládaném z mladších žákyň. V brance se po delší době objevila E. Karbašová, která odchytala velice slabý zápas. Velice hezky zahrála E. Šmardová, která si vzala slova trenéra k srdci. Trošku jsme se lekli vysokého soupeře a hráli ustrašeně. Měli jsme na víc…

Branky: B. Davidová, J. Píša.

SK Jihlava lvíčata – SK Jihlava ježci

3:0

Souboj s papírově silnějším klubovým soupeřem, kdy se štěstí přiklonilo na naší stranu. V brance neskutečně zachytal D. Staněk. První lajna M. Pospíchal, E. Karbašová, J. Píša nejvíce motala hlavu soupeře, který byl zaskočený.

Branky: M. Pospíchal, E. Karbašová, J. Píša.

Sklo Bohemia Světlá n/S – SK Jihlava lvíčata

5:3

Zápas ve kterém jsme měli více šancí a doplatili na méně zkušené a mladé hráče ve třetí lajně. Zápas nejistě odchytala E. Šmardová, což ničemu nevadí, protože specializace u elévů na golmana není důležitá a musím jí pochválit, že měla odvahu.

Branky: M. Pospíchal, D. Staněk, J. Píša.

SK Jihlava lvíčata – TJ Sokol H. Brod Eruption

4:3

V brance odchytal skvělý J. Píša. Se zazněním sirény ještě vstřelil branku M. Pospíchal. Zápas se zajímavým soupeřem, který se snažil hrát a kombinovat. N. Fukasová aj. Pejchalová po důraznější domluvě ve třetím zápase konečně zklidnili svojí hru a začali tvořit a dělat správně technické věci, které se učí na trénincích v klubu. Výborný golman soupeře a naše splašené a špatné řešení v jasných gólových situacích zabránilo většímu rozdílu ve skóre.

Branky: E. Šmardová, J. Pejchalová, D. Staněk, J. Pejchalová.

Musím všechny pochválit za nasazení a snahu se zlepšovat . Nejlepším hráčem byl vyhlášen jednomyslně týmem i trenérem Staněk D. ,který obdržel krásnou broušenou cenu, kterou udělili domácí skláři. Největší zlepšení během turnaje předvedly  Karbašová E.,  Šmardová E. a Jelínková S. , které se snažili plnit vše o čem jsem s hráči mluvil před turnajem.

Karbaš M.

Tým Ježci :

Harasim A., Zoubek M , Buček V. , Štoll V. , Stejskal D., Svorada O., Pejchal J., Severa T., Mikeš J.

Trenéři: Harasim J., Jelínek M.

SKLO Bohemia Světlá nad Sázavou – SK Jihlava ježci

1:4

Zápas proti domácímu mužstvu jsme odehráli na výbornou. Hráči plnili, co jsme si před zápasem řekli. Zkoušeli si nové věci a zaslouženě jsme vyhráli. Výborně zachytal Severa T.

Branky: 2 x Štoll V., a po 1 brance Pejchal J., Svorada O.

SK Jihlava ježci – SK Jihlava lvíčata

0:3

Zápas proti klubovým kolegům byl jako vždy nejlepší. Hráči vždy nastoupí nahecovaní a má to skvělý náboj. Ač to výsledkově nevypadá, v zápase jsme měli mnoho šancí. Bohužel žádná z nich neskončila gólem. Asi nejvíce se mi v tomto zápase líbil Štoll V., který se nebál zkoušet nové kličky. Ač zápas neskončil výhrou, vůbec to ničemu nevadilo. Jde o to, vyzkoušet si nové věci. V brance opět zachytal Severa T.

SK Jihlava ježci – TJ Sokol Havlíčkův Brod Eruption

1:2

Asi nejhorší zápas, kdy hráči úplně vypustili a na hřišti byli jak ztraceni. Vůbec jsme si nedokázali nahrát a ani se prosadit jednotlivě. Nebít výborného Zoubka M. skóre mohlo být daleko horší. Jedinou branku vstřelil Harasim A.

SK Jihlava ježci – Spartak  Pelhřimov červení

5:4

Do tohoto zápasu proti týmu poskládaných z mladších žákyň hráči vlétli po proslovu trenéra jak vyměnění. I když to bylo proti větším hráčům velice těžké, hráči se s tím popasovali na výbornou a soupeře se nezalekli. Gólově se prosadili. 2 x Harasim A. a po 1 brance Štoll V., Svorada D., Severa T. V brance zachytal Zoubek M.

Musím hráče pochválit za přístup. I přesto, že se nám jeden zápas moc nepovedl, dokázali se zvednout a začít hrát, tak jak je známe. Zkoušeli si nové věci a bavili se hrou, což je důležité. Nejlepším hráčem byl za brankářský výkon trenéry vyhlášen Severa T., který byl odměněn skleněnou vázou  od místních sklářů.

Děkujeme všem rodičům za podporu z hlediště.

!!!BOOM !!!

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *