Svatý Martin do Jihlavy body nepřinesl

23.11.2023 | A tým ženy, Ženy A | 0 komentářů

Na svátek svatého Martina, odehrál jihlavský florbalový A tým 10.kolo 1.ligy žen proti týmu Aligators Šitbořice. Utkání prohrál o jeden gól a body tak putují do Šitbořic.

EAV SK Jihlava x Aligators Šitbořice             2:3

Branky za Jihlavu: 41. Krčálová V. (Krčálová H.), 44. Bícová (bez asistence)

První část utkání byla velmi vyrovnaná. Oběma týmům se dařilo kombinovat a vytvářet si šance. Jihlavský tým mohl dát minimálně čtyři góly, ovšem všechny střely buď letěly mimo, označkovaly brankovou konstrukci anebo je vychytala skvěle chytající hostující gólmanka. První branka zápasu tak padla až ve 13.minutě do sítě domácího týmu. I přes to si Jihlava dokázala dále vytvářet pěkné šance. To však nelze říct o třetině druhé. Střelecká impotence již ženy netrápila, jelikož moc střel na branku hostů ani nevyslaly. A tak hned ve 23. minutě přišel další gól hostujícího týmu. Nakonec se ve třetí části utkání dokázal jihlavský tým znovu zvednout a stav utkání vyrovnat, pak ale jihlavská obrana zaspala a hosté dokázali znovu navýšit skóre. A to už Jihlava nedokázala zvrátit ani hrou v šesti.

Toto utkání bylo poslední ze série jednokolových víkendů. O víkendu 25. – 26.11. čeká ženský tým po delší době opět dvoukolo. Nejprve v sobotu 25.11. na půdě FbK TJ Svitavy, poté v neděli 26.11. proti Fbk Horní Suchá.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *