9_1628167720.png
36_20251126_091510.jpg

Dorostenky opět neporaženy!

Velmi úspěšnou sezonu letos zažívá naše družstvo dorostenek. Holky minulou neděli 23. listopadu odehrály další turnaj a opět z něj odešly neporaženy. To znamená, že kromě jedné výhry až po nájezdech zatím dokázaly vyhrát všechna svá utkání, a to z nich dělá letos zatím nejúspěšnější tým našeho klubu. Tentokrát se dorostenky představily na domácím turnaji v Jihlavě, kde klasicky odehrály dva zápasy. První zápas proti týmu SK Meťák České Budějovice byl velmi vyrovnaný, ale nakonec skončil jihlavskou radostí. Ve druhém zápase se pak holkám porazilo rozstřílet českobudějovické štírky.

SK Jihlava x SK Meťák České Budějovice

4:3

Branky za Jihlavu: 1. Vaňková (Gambová), 10. Tomisová (bez asistence), 13. Gambová (Smrčková), 23. Pazderková (bez asistence)

FBC Štíři Č. Budějovice x SK Jihlava

3:11

Branky za Jihlavu: 1. Kosová (Brožová), 9. Kosová (Paclíková A.), 10. Gambová (Vaňková), 14. Smrčková (Vaňková), 14. Matoušková (Kosová), 14. Paclíková A. (Tomisová), 14. Vaňková (Gambová), 16. Pazderková (Smrčková), 18. Pazderková (Tomisová), 23. Tomisová (Gambová), 31. Kosová (Paclíková A.)

Turnaj nám v rozhovoru zhodnotila obránkyně Beáta Ďurinová.

Jak hodnotíš turnaj?

Turnaj se mi moc líbil, myslím si, že jsme do toho všechny daly veškerou snahu, což se odrazilo i na výsledcích.

Opět se vám podařilo vyhrát všechny své zápasy. Čemu podle tebe vděčíte za to, že se vám v této sezoně tolik daří?

Podle mě vděčíme za vyhrané zápasy z velké části trenérům. Namotivovali nás a pomáhali nám jak v zápasech, tak i mimo ně. Dalším důvodem je určitě také skvělá atmosféra, kterou máme v kabině. S holkami jsme si řekly, čeho chceme dosáhnout a na každém turnaji se to snažíme plnit.

Příště vás čeká zápas o první místo s Pískem, co bude v tomto utkání potřeba, abyste vyhrály a získaly tak první pozici v tabulce?

Myslím si, že na Písek bude potřeba velká příprava jak fyzická, tak ale i mentální. Když si budeme věřit a dělat to, co si řekneme před zápasem, tak máme první místo v kapse.

Následující turnaj čeká holky opět až za měsíc, a to v sobotu 20. prosince, kdy se představí v Třebíči. Zde je čeká nejprve v 10:10 hodin zápas proti lídryním tabulky z Písku a poté od 11:50 hodin utkání proti Dačicím. Holky budou bojovat o první místo v tabulce, neváhejte tedy a dorazte je podpořit!