Minulý víkend vstoupilo do nové florbalové sezony hned sedm jihlavských družstev z různých kategorií. Kromě žen, dorostenek, dorostenců a tří družstev mladších žáků a žákyň odstartovali novou sezonu také muži. Ti ke svým prvním dvěma zápasům v Regionální lize mužů nastoupili na turnaji v Bystřici nad Pernštejnem. První utkání se klukům skvěle vydařilo, svého soupeře ze Světlé nad Sázavou nenechali vstřelit ani jedinou branku a zaslouženě tak získali tři body do tabulky. Druhé utkání ze začátku vypadalo stejně nadějně, avšak nakonec se zkušenému domácímu týmu Bystřice podařilo naše hráče přehrát.









