SK JIHLAVA – HAVLÍČKŮV BROD

10 : 2

(3:0-0:2-7:0)

Sestava: Cacek, Navrkal-Beránek J., Trojan, Holoubek, Škurla, Rezler – Strejček, Beránek M, Mikeš, Vyskočil, Horský, Žaloudek

Solidně zaplněná sportovní hala viděla jednoznačné utkání. Domácí tým tlačil Draky, kteří jen těžce bránili, a pouze odhazovaly míčky. V polovině první třetiny se prosadil Michal Beránek, který moc dobře ví jaké to je oblékat dres soupeře 1-0. A bratři Beránkovi svůj mateřský klub nešetřily. Dvě minuty po Michalovi si míček na brankovišti sebral Beránek Jan a po slalomu celým hřištěm poslal SK do vedení 2-0. V závěru třetiny se prosadil Jan Horský, který také oblékal dres soupeře a také on Draky nešetřil 3-0.

Ve druhé části se obraz hry nezměnil. Ovšem soupeři se povedly dva rychlé protiútoky a výsledkem bylo snížení na 3-2. Jihlava dál tlačila, ale skvěle chytající hostující brankář Hlava držel Brod ve hře.

Do poslední části udělal trenér Komenda zásadní změny v sestavě a poslal na hřiště útok vedený Janem Horským s Michalem Beránkem a Ondrou Vyskočilem. A ty během pár minut rozhodli o vítězném derby. Jan Horský zaznamenal další tři branky. Pak ještě svoji druhou branku přidal Michal Beránek a trefil se také Marek Žaloudek. Poslední branku vstřelil Jan Mikeš a halou znělo deset.

Komentář trenéra: KOMENDA ROMAN – Do zápasu jsme šli s tím, že to nebude jednoduché utkání a snažili se hrát trpělivou hrou, když soupeř převážně jen bránil. Ve třetí třetině ukázali, že máme ještě velké rezervy kam naší hru posunout.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *