Výhry, prohry, radost a smích – v tomto duchu odehráli turnaj elévové

5.04.2017 | Elévové | 0 komentářů

Elévové našeho klubu odehráli první dubnovou neděli 6 zápasů v rámci Ligy Vysočiny na domácí půdě SH Přibyslav. Zápasy byly hrané ve vysokém tempu a naši hráči předvedli vysoké nasazení a nejlepší individuální technické dovednosti ze všech zúčastněných týmů. Ve všech zápasech jsme se snažili po ztrátě míčku okamžitě napadat soupeře a dostávat pod tlak, za což jsme byli odměněni fanděním našich fanoušků, kteří dorazili.  Díky patří rodičům, kteří dovezli hráče a připravili jim vzorně zdravé svačinky bez sladkostí dle instrukcí. Tento turnaj jsme vyhodnotili, jako nejlépe zahraný od našich svěřenců a byl vidět velký posun v nasazení, fyzické kondici, práci s míčkem, přehledu na hřišti a bojovnosti.  Heslo tohoto turnaje bylo – ,,Hvězda nejsi nikdy a musíš na sobě pořád pracovat a být pokorný“. Ti hráči, kteří si mysleli něco jiného, byli rychle vyvedeni z omylu. Reprezentanti našeho klubu musejí nechat na hřišti vše, hrát čestně a mít úctu k soupeřům. Ale od toho jsme tu my, trenéři, abychom jim ukázali správnou cestu. Děkujeme za důvěru rodičů a budeme se těšit na další zápasy.

Pacovští Honzíci SK Jihlava 2:5

SK Jihlava SK Juvenis Přibyslav 2:3

Erupting Dragons H. Brod SK Jihlava 4:1

Pacovští Honzíci SK Jihlava 1:4

SK Jihlava SK Juvenis Přibyslav 2:4

Erupting Dragons H. Brod SK Jihlava  4:3

Autor: Karbaš M.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *