Poslední turnaj sezony mužů SK ve Žďáře nad Sázavou

12.04.2017 | Muži A | 0 komentářů

První třetina rozhodla o průběhu celého utkání.  Naši hráči ji vyhrály poměrem 4-1, když většinu času měli míček na svých florbalkách a snažili se tvořit hru.

Druhá třetina byla vyrovnaná a oba týmy měly své šance.  Jedinou branku prostřední části vstřelil náš soupeř.

Ve třetí periodě se hrál hurá styl a po remíze 1-1 vyhrála SK JIHLAVA 5-3.

SK JIHLAVA – FLORBAL TELČ B   5:3          (4-1  0-1  1-1)

Branky : Strejček 2x, Beránek, Krepčík, Štěpánek

Soupeř přijel již pouze na výlet. Utkání se tedy těžko hodnotí.  Bylo jasné, že šest hráčů soupeře bude jen těžko vzdorovat celé utkání. Přesto vstřelil první gol náš soupeř.

Celé utkání se pak neslo ve znamení držení míčku Jihlavy a rychlé brejky Okříšek.

SK JIHLAVA – PSKC OKŘÍŠKY B  14-2        (3-1  5-1  6-0)

Branky : Beránek 4x, Komenda 2x, Hlávka 2x, Štěpánek 2x, Navrátil, Štěrba, Kružík, Port

Zhodnocení hráče Beránka:

Poslední turnaj bych rozdělil na dva úkoly, které jsme chtěli splnit. První úkol byl získat šest bodů, abychom skončili na pátém místě tabulky což se nám povedlo. Druhý úkol byl do našeho hurá florbalu začít zapracovávat taktické věci. V prvním utkání jsme zkoušeli tlak na soupeře v útočném pásmu po ztrátě míčku a jednoduchý systém 2-1-2. Ve druhém pak osobní obranu plus zajišťování prostoru. Pro většinu kluků je vše nové a zaslouží pochvalu.

Autor: Beránek J.