Dvojboj u elévů

6.05.2019 | Elévové | 0 komentářů

V sobotu 4.5.2019 proběhl na hale SK Jihlava dvojboj – fotbal, florbal. Proti sobě nastoupili elévové a jejich rodiče a trenéři. V první hodince se odehrálo napínavé utkání plné technických fines, které skončilo velkým počtem branek a nezjištěným výsledkem. V dobrém světle se předvedli M. Zoubek, M. Pospíchal a další hráči. Největší nasazení předvedl M .Tesař. Po kratičkém odpočinku došlo na florbalové utkání, kdy se do branky elévů postavila velezkušená Danča Václavková. Na straně rodičů hájil branku Tomáš Charvát. Tentokrát se už jednalo o vyrovnanější souboj, kdy si elévové s chutí zastříleli. Musím vyzdvihnout nasazení M. Pospíchala a M. Zoubka. Dobře si zastřílel K. Vašíček. Nakonec přišly nájezdy na gólmanku D. Václavkovou, které měli rychlý konec. Danča předvedla své dovednosti a také proč je naší trenérkou golmanů. Nájezdy vyhrál s přehledem K. Vašíček. Druhá z elévů byla E. Karbašová, která musel vymyslet jiný způsob nájezdu na většího golmana, což slavilo úspěch. Hráči dostali malou odměnu a došlo k nezbytnému protažení. Jsem rád, že máme v klubu aktivní rodiče, kteří ukázali svým následovníkům, že umí a jsou šikovní. Rád bych dodal, aby si rodiče užili tyto turnaje, kdy ještě mají navrh. 😊

Výsledek: Vítězové bez poražených.

Sestava elévů: V. Štoll, M. Pospíchal, K. Vašíček, A. Harasim, N. Fukasová, E. Karbašová, O. Dobrovolný, M. Zoubek, T. Charvát, P. Chovancová, S. Jelínková, A. Nováková, M. Tesař, R. J. Lazar, D. Václavková.

Sestava rodičů: M. Štoll, K. Pospíchal, M. Vašíček, J. Harasim, R. Fukas, P. Dobrovolný, V. Tesař,M.  Karbaš, J. Zoubek,P.  Charvát, M. Jelínek, O. Chovanec, V. Novák.

Autor: M. Karbaš

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *