Neděle ve znamení dělby bodů

15.12.2020 | Družstvo, Klub | 0 komentářů

Dorostenky odehrály 11.10 dva zápasy na vlastním hřišti.

V prvním zápase proti papírově lepšímu soupeři, se nám dařilo herně až od druhé třetiny. Tým SK Jihlava mohl zápas ještě zdramatizovat, bohužel po několika chybách v obraně ve třetí třetině, kdy si dáváme dva vlastní góly, nám již soupeř ze Světlé n/S nedal šanci zápas zvrátit. Družstvo dorostenek   které se nově tvoří, bylo doplněno o několik starších žákyň. Tým SK Jihlava předvedl bojovný výkon a máme na čem stavět v budoucnu.

rozhodčí: Jan Pacal – Vojtěch Jahoda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; po třetinách: 0:2, 1:2, 2:2

SK JIHLAVA – SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ N/S

3 – 6

branky: 17. Veronika Krčálová, 35. Eliška Šmahelová, 39. Barbora Levová – 7. Zuzana Simandlová, 11. Viktorie Váňová, 14. Dominika Dvořáková, 26. Veronika Císařová, 30. Terezie Šustrová, 33. Andrea Koláčková,

Na domácím hřišti 11.10 dorostenky odehrály také druhý zápas od 13 hod proti Světlé n/S  „Tygřice“ a začaly ve volném tempu, kde byla znát únava na obou týmech už z odehraných zápasů tento den. Postupem času náš mladý domácí tým SK Jihlava opět  doplněný o starší žákyně od druhé třetiny zvyšoval obrátky a dařilo se i proměňovat útočné šance. Do třetí třetiny tým SK Jihlava vstoupil s vedením 1:4 a byla možnost vyzkoušet i nové hráčky na jiném herním postu, než jsou zvyklé. V dalších zápasech budeme dbát na větší zodpovědnost a nasazení každé hráčky.

rozhodčí: Jan Pacal – Vojtěch Jahoda; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; po třetinách: 0:1, 1:3, 1:0

SKLO BOHEMIA SVĚTLÁ N/S TYGŘICE – SK JIHLAVA

2 – 4

branky: 15. Karolína Urbanová, 28. Patricie Růžičková – 11. Gabriela Voženílková, 15. Andrea Koláčková, 20. Eliška Šmahelová, 24. Pavla Homolová