Úžasný závěrečný turnaj elévů ve Žďáře nad Sázavou

26.04.2017 | Elévové | 0 komentářů

Tak a je tu konec … Ale jen letošní sezony pro Elévy. Poslední kolo ligy Vysočiny se tentokrát konalo ve Žďáře nad Sázavou. Venku bylo nádherné zimní počasí a v hale se hrál kvalitní florbal. Organizace turnaje byla na velmi dobré úrovni a dovolím si napsat, že jsme viděli nejlepší výkony rozhodčích. Naši svěřenci nastoupili opět v hojném počtu k pěti zápasům. Bylo nás dokonce tolik, že ani jedna sada dresů nestačila. Tentokrát dostali více prostoru mladé pušky, nové tváře a dokonce jsme měli jednu lajnu složenou z mladých hráček. Musím všechny hráče pochválit za přístup a nasazení. První zápas, jak už je obvyklé, jsme se probouzeli, otrkávali a vůbec tak nějak rozehrávali. Soupeř nám začal dávat branky až, když postavil lajnu ze svých nejlepších hráčů a ty mladší přestal stavět. Protože pro nás výsledek není to nejdůležitější, tak jsme se rádi koukli, jak se i o 4 roky mladší hráči dokázali postavit těm nejlepším ze soupeřova týmu. Další 4 zápasy se náš tým zlepšoval a získával sebedůvěru. Bylo vidět hodně pěkných individuálních akcí i krásných nahrávek a co je nejdůležitější, tým táhl za jeden provaz a celý den si parádně užil a zakončil ho s úsměvy na tvářích. Jako poděkování našeho klubu dostali hráči za celou sezonu medaile.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *