V neděli jsme sehrály zápas proti FBC Dobruška, které jsme podlehly 4:5 na domácí půdě. Utkání nabídlo na obou stranách ostré souboje i nemilosrdné vyloučení. Hned ve 3. minutě zápasu vstřelila branku hráčka SK Jihlava Tereza Sedláčková první branku. Hra byla velice vyrovnaná, ale v čase 8:18 vystřelila druhou střelu na domácí bránu Adéla Vávrová, která skončila za zády Kateřiny Nováčkové, tím se stav vyrovnal na 1:1. Rychlou odpověď měla Simona Pálková, která zase poslala svou střelou hráčky SK do vedení ve 12. minutě utkání. Hra se přelévala od domácí branky k hostujícímu týmu a bylo se rozhodně na co koukat. Následně v 15:04 vyrovnává hostující hráčka Nikola Remešová na 2:2, ale Bednářová hned zase posílala svůj tým do vedení 3:2 a po první třetině se šlo do šatny s vedením nad FBC Dobruška. Hned po zahájení druhé části hráčka týmu hostí Diana Peterová vyrovnává na 3:2. Domácí hráčky hned odpověděly na gól, a tak v 26. minutě navyšuje Martina Svobodová na 4:3. Do konce druhé části stihl tým FBC Dobruška ještě vyrovnat, tak se šlo do šaten s nerozhodným skoré. Po zahájení třetí části utkání v 40:29 minutě hostující hráčka Diana Peterová poslala svůj tým do vedení, což se hráčkám SK Jihlava už nepovedlo změnit. Měly jsme spoustu šanci, které jsme nedokázaly využít a musíme zapracovat na fyzičce. Začátek jsme sice nepodchytly ve vítězném stylu, ale budeme pracovat na tom, ať jsme zase na vítězné vlně.