Týmu žen B se o víkendu dařilo

8.11.2017 | Ženy B | 0 komentářů

První listopadovou sobotu v brzkých ranních hodinách zamířily „Ženy B“ do Českých Budějovic, kde měly odehrát první zápas dne v oblíbené nafukovací hale proti celku FBC Štíři České Budějovice. Tentokrát Jihlavsko-Žďárský tým utvořil dvě lajny a z důvodu absence všech gólmanů, usedla do branky obránkyně Kristýna Šťastná. Počáteční minuty první třetiny byly rozehřívací a zahajovací gól vstřelily domácí Štírky. Načež rychle zareagovaly naše ženy a rychlým protiútokem Kuczová za asistence Rozmarinové srovnala skóre, která o necelých deset minut později také poslala míček za Štírskou gólmanku. Úvodním gólem druhé třetiny zajistila dvoubrankové vedení obránkyně Pátková, ovšem bojovné Štírky stihly ještě do konce třetiny srovnat skóre. Třetí třetina byla na obou stranách bezgólová. Zápas byl víceméně vyrovnaný, o čemž svědčí i konečné skóre 3:3. Po dalším v řadě odehraném zápase naskočily holky proti FBC Sokol Písek, na které si od začátku utkání věřily. První třetinu chytly zodpovědně za správný konec lana a postupně si vytvořily tří gólový náskok a soupeřky kromě dvou proměněných gólů nepouštěly do žádných větších akcí. Prakticky si diktovaly průběh hry a navyšovaly gólový odstup. Konečný výsledek 8:2.

Autorka: Dušková D.