Parádní výkon předvedly o víkendu dorostenky

8.12.2017 | Dorostenky | 0 komentářů

V neděli 3.12. jsme s dorostenkami hrály ve velkém počtu dva zápasy na domácí ploše. V prvním zápase se holky utkaly s FbK Tábor. Až do poloviny 2. třetiny to bylo velmi vyrovnané a napínavé. Ale po stavu 4:4 se naše hráčka Lucie Sedláková rozstřílela a hned skóre vypadalo jinak. Všechny naše hráčky makaly na plno a taky si za to odnesly pochvalu od trenérky. A také díky píli všech hraček finální výsledek dopadl 8:5.

Po zápase jsme se šly chystat na druhý a to proti silnému Žďáru nad Sázavou. Do hry jsme šly s tím, že budeme bojovat a pokusíme se dostat co nejméně gólů. Všechny jsme se v tomto zápasu snažily podat maximální výkon a to se nám dařilo. První gól patřil nám. Dále se zápas vyvíjel vyrovnaně a měly jsme i spoustu šancí. Nejvíce bodovala Eliška Kučerová, která patří mezi novější hračky. V poslední třetině vedl náš tým o pouhý gól. Tento stav se ale změnil, když jsme udělali faul a soupeři jeli nájezd, který se jim podařilo proměnit. Stav tohoto zápasu skončil vyrovnaný 4:4. Takový výsledek jsme nikdo nečekaly, příště se budeme snažit i vyhrát. Do tohoto zápasu jsme odevzdaly všechny své síly. Opět tým nabral nové zkušenosti. Společně se zase těšíme na další zápasy!

Foto ze zápasu: http://florbalji.rajce.idnes.cz/Dorostenky_Jihlava_3.12.2017/

Autorky: Slabá M. a Váchová N.

0 komentářů

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *