Ženskému „áčku“ chyběl krůček od získání dalšího bodu

7.10.2018 | Ženy A | 0 komentářů

FBC Dobruška x SK Jihlava 6:5 (2:2, 1:1, 3:2)

branky (asistence): 09:56 Michaela Boháčková (Denisa Bártová), 14:13 Denisa Bártová (Eva Mácová), 22:19 Michaela Boháčková (Daniela Součková), 51:13 Markéta Zeisková (vlastní branka), 51:28 Eva Mácová

sestava: Miksová, Bednářová, Součková, Váňová, Mácová, Sedláčková, Rychlá, Boháčková, Pátková, Rozehnalová, Bártová

Sobotní utkání žen v Rokytnici v Orlických horách bylo velkou neznámou. V naprosto nové sestavě a na nových postech nastoupily holky k úvodnímu buly. A protože nás bylo málo, bylo nutné se stoprocentně držet taktiky, kterou jsme si před utkáním daly. Po celý zápas jsme plnily pokyny téměř na jedničku. Bohužel nastaly chvíle, kdy se naše koncentrace lehce vytratila, a soupeřky trestaly. I tak svítilo po dvou třetinách na tabuli skóre 3:3. Hra byla plná pohledných individuálních a kombinačních akcí z obou stran. V desáté minutě poslední třetiny však soupeřky potrestaly naše hrubá zaváhání a vytvořily si třígólový náskok. Ani tak holky zápas nevzdaly a vzápětí snížily. Poté přišla chyba domácí gólmanky, která si nešťastně srazila míček do své branky. V závěrečné minuté však svoji chybu napravila, kdy po sólové akci a přihrávce Terezy Sedláčkové vystřelila Katka Bednářová. Domácí gólmanka zastavila míček na brankové čáře a nedovolila nám vyrovnání skóre. Holkám patří velká pochvala za předvedený výkon a především za týmovou a velice dobře zvládnutou taktickou hru.

Autorka: Andrea Urbanová