Předposlední turnaj dorostenek ve Žďáře nad Sázavou

7.03.2019 | Dorostenky | 0 komentářů

SK Jihlava × Tygřice Mladých Nadějí

– 3

BRANKY: (Jašková 2x, Kučerová)

Sezóna se dorostenkám blíží ke konci a na předposlední turnaj se vydaly do Žďáru nad Sázavou. Do zápasů nastoupily i dvě žákyně Karin Dopitová a Gabča Voženílková, které si tak odbyly premiéru ve vyšší kategorii. Vstup do zápasu se dorostenkám nezdařil. Inkasovaly dvě branky a nemohly se dostat do hry. Až v druhé třetině se jejich hra zlepšila, více střílely na bránu a dokázaly náskok soupeřek snížit na 1:3. Třetí třetina už byla gólově v náš prospěch. Po získání míčku jsme se snažily tlačit do brány a povedlo se. Nejprve se opět trefila Markét Jašková a půl minuty do konce utkání po brilantní nahrávce od gólmanky Danči Václavkové skórovala i Eliška Kučerová.

SK Jihlava × Hippos Žďár nad Sázavou

1 – 6

BRANKY: (Kučerová)

Celý zápas byl v režii domácích Hippos. Soupeřky odehrály hezký zápas. Vytvářely si pěkné šance a nekompromisně a přesně zakončovaly do naší brány. Jedinou zbraní bylo rozebírat si hráčky na těsno a nedat jim prostor pro hru. To se nám dařilo jen v druhé třetině, kde jsme neinkasovaly žádný gól.

Autor: Martina Svobodová, Barbora Levová