MUŽI ANDONE SK JIHLAVA KONČÍ V 5. KOLE POHÁRU ČESKÉHO FLORBALU

17.10.2023 | A tým muži, Muži A | 0 komentářů

Muži ve středu odehráli na domácí palubovce 5. kolo Poháru Českého florbalu, kde se utkali s týmem z Národní ligy TJ Sokol Jaroměř.

Andone SK Jihlava – TJ Sokol Jaroměř

2 – 4

(1:0, 0:2, 1:2)

Branky za Jihlavu: 10. Kasper (Horský Jakub), 48. Jirků H. (Beránek M.)

Jihlavě se v polovině první třetiny podařilo dostat do vedení, které dokázala udržet až do druhého dějství. Jaroměř právě do druhé třetiny nastoupila velmi dravě a otočila skóre na svou stranu. Hra byla celkově stále velmi vyrovnaná a vše bylo o jednom gólu. Ve třetí třetině se domácím podařilo srovnat skóre a začínalo se v podstatě od nuly. Tvrdé souboje byly vidět na obou stranách týmy si nic nedarovaly. Hostujícímu týmu se podařilo 8. minut před koncem vstřelit branku na 3:2. Jihlavě se i přes veškerou snahu nepodařilo srovnat skóre a v poslední minutě zápasu inkasovali do prázdné brány.

Komentář trenéra Roman Komendy: V některých částech hry trochu nervní výkon a zápas rozhodli některé individuální chyby. Děkujeme soupeři.